11 C
Switzerland
More

  2 përbërës për këmbë të bukura

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  A mund të shërohen çiftet nga tradhëtit

  Çfarë zbulon hulumtimi për procesin e rikuperimit në një...

  Turpi, a mund të jetë i dobishë?

  Rivlerësimi i turpit: rëndësia për rikthimin e përgjegjësisë morale Turpi...

  Avantazhet e qarjes së mirë në një shoqëri të ndarë

  Filmat që shkaktojnë lot, të cilët tani janë të...

  Vendimi për të pasur një fëmijë – ose dy

  Ka ushtrime që mund t'ju ndihmojnë të vendosni për...

  Si ta dini nëse lidhja juaj është toksike

  Njohja e një marrëdhënie të pasigurtë mund të jetë...

  Teilen

  Vishni këpucë që marrin frymë, mbani këmbët të pastra

  Ndërsa dielli shkëlqen më shumë dhe vjen vera, djersa dhe aroma e këmbëve bëhen një çështje e zakonshme për shumë gra. Gjatë këtij sezoni, shumica e femrave kërkojnë t’i bëjnë këmbët e tyre të duken bukur duke shkuar për pedikyr.

  Kembet 02

  Është koha për të zbuluar një metodë të re për të arritur këmbë të bukura, të denja pa pedikyr të shtrenjtë.

  Ka një zgjidhje të lehtë dhe falas që mund ta kryeni lehtësisht në kushte shtëpiake.

  Dy deri katër gota qumësht dhe sodë buke

  Udhëzime:
  1. Ngrohni qumështin.
  2. Shtoni sodën e bukës në qumësht dhe përzieni.
  3. Zhytini këmbët në qumësht për 5 minuta.
  4. Shpëlajini mirë këmbët

  Do të mahniteni nga surezultati!

  spot_imgspot_img