9 C
Switzerland
More

  Seks pikant me pak turp

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  A mund të shërohen çiftet nga tradhëtit

  Çfarë zbulon hulumtimi për procesin e rikuperimit në një...

  Turpi, a mund të jetë i dobishë?

  Rivlerësimi i turpit: rëndësia për rikthimin e përgjegjësisë morale Turpi...

  Avantazhet e qarjes së mirë në një shoqëri të ndarë

  Filmat që shkaktojnë lot, të cilët tani janë të...

  Vendimi për të pasur një fëmijë – ose dy

  Ka ushtrime që mund t'ju ndihmojnë të vendosni për...

  Si ta dini nëse lidhja juaj është toksike

  Njohja e një marrëdhënie të pasigurtë mund të jetë...

  Teilen

  Të gjithë ne kërkojmë më shumë energji në jetën tonë seksuale, por disa prej nesh ndjehen pak të turpshëm për t’u ndjekur

  Përveçse për të shijuar, seksualiteti është një pjesë thelbësore e jetës sonë. Por çfarë ndodh kur nuk marrim guximin të eksplorojmë dhe të testojmë fantazitë tona?

  Grua_turp_seks

  1. Si ta bëni pikante jetën tuaj seksuale edhe nëse jeni pak të turpshme

  2. Një ditë pushimi nga puna për të dy: si justifikim për të kaluar kohë bashkë.

  3. Këmbeni mesazhe flirtuese në mes të një mbledhjeje pune.

  4. Rregull i ri: thuajeni komplimentin që po mendoni për njëri-tjetrin.

  5. Një ëmbëlsirë, por me dy lugë për ju të dy.

  6. Takim në rrugë, pasi keni disa kohë që nuk jeni parë.

  7. Uluni në radhën e fundit të poltronave të kinemasë.

  8. Të fjeturit nudo gjatë të dielave paradite.

  Grua_turp_seks

  9. Lërini të thahen në banjë, gjoja si rastësisht, veshjet tuaja intime më seksi.

  10. Gjithmonë thuajini njëri-tjetrit “Natën e mirë”.

  spot_imgspot_img