14.1 C
Switzerland
More

  Pranvera në stil: 3 xhaketat bomber në trend për sezonin 2023

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  3 fakte të hidhura rreth takimeve

  Të kesh pritshmëri realiste bën që takimet të jenë...

  Kur ju dhe partneri juaj ndiheni si shokë dhome

  Modeli i tërheqjes reciproke dhe si çiftet mund ta...

  Shkenca thotë që të mos flini tepër gjatë fundjavës

  Vonesa sociale nga ndryshimi i kohës së zgjimit mund...

  A mund të shërohen çiftet nga tradhëtit

  Çfarë zbulon hulumtimi për procesin e rikuperimit në një...

  Turpi, a mund të jetë i dobishë?

  Rivlerësimi i turpit: rëndësia për rikthimin e përgjegjësisë morale Turpi...

  Teilen

  Top 3 xhaketat bomber të domosdoshme për 2023

  Xhaketa bomber është dhe mbetet një klasik në modë dhe një domosdoshmëri absolute në çdo gardërobë. Ai gjithashtu do të jetë i domosdoshëm në vitin 2023 dhe ofron një gamë të gjerë opsionesh për rrumbullakimin e përsosur të pamjes. Jemi krenarë të prezantojmë tre stilet tona më të nxehta për pranverë dhe garantojmë që ato do të shtojnë freski të menjëhershme dhe të lehtë në çdo veshje. Tiparet karakteristike të këtyre xhaketave bluzë – prangat elastike në krahë dhe ijë dhe jaka e ulët në këmbë – i bëjnë ato një të preferuar absolut në gardërobë. Qoftë në një dizajn klasik, me printe që bien në sy apo me ngjyra të forta, xhaketa bomber është dhe do të mbetet një trendseter i përjetshëm që do të na shoqërojë edhe në të ardhmen.

  Udhëzuesi i fundit i stilit për xhaketat bombë lëkure

  Në vitin 2023, tendenca e xhaketës së lëkurës mbetet e pandërprerë dhe këtë vit xhaketa bomber do të ketë materiale lëkure, vegane ose lëkure sintetike – një zhvillim që vështirë se na befason duke pasur parasysh popullaritetin e qëndrueshëm të kësaj klasike.

  Top 3 Bomberjacken_04

  Në vitin 2023, tendenca e xhaketës së lëkurës mbetet e pandërprerë dhe këtë vit xhaketa bomber do të ketë materiale lëkure, vegane ose lëkure sintetike – një zhvillim që vështirë se na befason duke pasur parasysh popullaritetin e qëndrueshëm të kësaj klasike.

  Xhaketë klasike bombë

  Kushdo që pretendon se vetëm xhaketat prej lëkure vendosin trendin, padyshim që e kanë anashkaluar shkathtësinë e xhaketës klasike bomber. Kjo xhaketë është e vërtetë gjithëpërfshirëse dhe mund të vishet në versione të shumta. Është një domosdoshmëri absolute për çdo person të ndërgjegjshëm për stilin dhe me siguri nuk do të dalë kurrë nga moda. Jepini veshjes tuaj diçka të caktuar dhe mbështetuni në elegancën dhe shkathtësinë e xhaketës bomber.

  Top 3 Bomberjacken_01

  Xhaketë bombë me përmasa të mëdha

  Gati për faktorin më të mirë? Atëherë kujdes! Sepse kemi një lajm të shkëlqyeshëm për të gjithë adhuruesit e klasikes së përjetshme: Në vitin 2023, xhaketa bomber do të ketë një përmirësim që do të bëjë që zemra e çdo njohësi të modës të rrahë më shpejt – pamja e tepërt! Po, e keni dëgjuar mirë, xhaketa juaj e preferuar është prerë edhe më e gjatë dhe më e gjerë për të krijuar veshjen më komode dhe trendi të sezonit të ardhshëm. Shijoni vëmendjen që ju garantohet me këtë look elegant.

  Trendet aktuale të markave mbështeten në mëngë shtesë me gëzof për të nënvizuar edhe më shumë pamjen casual. Xhaketat oversized në stilin e modës kolegjiale me printime dhe arna janë gjithashtu shumë të njohura për momentin. Por kjo nuk është e gjitha! Nëse vërtet dëshironi të dalloheni nga turma, mund të mbështeteni në modelet e theksuara me ngjyra. Pavarësisht nëse jeni duke kërkuar për një pamje të lezetshme për kohën e lirë apo një pamje të modës në fushën e biznesit – me këto xhaketa ju jeni të garantuar të jeni në korsinë e shpejtë. Provojeni dhe frymëzohuni nga modelet e ndryshme!

  spot_imgspot_img