-1.2 C
Switzerland
More

  Sony do të vazhdojë të prodhojë telefona celularë

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  Dashuria nuk mjafton

  Përtej dashurisë: zbulimi i vlerave të vërteta në marrëdhënie Në...

  Hiqni filtret dhe përdorni hile të thjeshta për të rritur shkëlqimin tuaj natyror

  Bukuria natyrore: si të shndërrosh vetë-besimin dhe elegancën autentike...

  A duhet ti jap fund kësaj marrëdhënie

  Vendimi për marrëdhënien është i juaji. Mos lejoni të...

  Fillerat dermal: trendi i ri në luftën kundër plakjes

  Fillerat dermal: sekreti i ri për anti-plakje dhe një...

  Elementi ndërtues ose shkatërrues i marrëdhënies

  Hapësira dhe ndërlidhja: Magjia e ndershëmërisë në lidhjet romantike Në...

  Teilen

  Prodhuesi i çipeve Qualcomm ka njoftuar se Sony synon të vazhdojë të prodhojë telefona celularë për vitet në vijim.

  Lajmet e Qualcomm dhe Sony: Përqendrohuni në platformat Snapdragon

  Qualcomm njoftoi së fundmi se bashkëpunimi i suksesshëm me Sony në platformat Snapdragon do të vazhdojë. Kjo vlen për telefonat inteligjentë premium, si dhe pajisjet e rangut të mesëm. Por mos u shqetësoni, gama e Sony mbetet e pandryshuar në këtë tren, pa planifikuar pajisje të nivelit të ulët.

  Së bashku, Sony dhe Qualcomm do të zhvillojnë një platformë të avancuar celulare Snapdragon për t’i bërë linjat e ardhshme të smartfonëve Sony edhe më të fuqishme dhe funksionale. Presim performancë dhe funksionalitet edhe më të mirë.

  spot_imgspot_img