9 C
Switzerland
More

  Kurrë mos provoni të bëni seks në këto vende

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  A mund të shërohen çiftet nga tradhëtit

  Çfarë zbulon hulumtimi për procesin e rikuperimit në një...

  Turpi, a mund të jetë i dobishë?

  Rivlerësimi i turpit: rëndësia për rikthimin e përgjegjësisë morale Turpi...

  Avantazhet e qarjes së mirë në një shoqëri të ndarë

  Filmat që shkaktojnë lot, të cilët tani janë të...

  Vendimi për të pasur një fëmijë – ose dy

  Ka ushtrime që mund t'ju ndihmojnë të vendosni për...

  Si ta dini nëse lidhja juaj është toksike

  Njohja e një marrëdhënie të pasigurtë mund të jetë...

  Teilen

  Seksi konsiderohet si një moment intim dhe romantik, megjithatë kjo nuk është e vërtetë për të gjitha rastet. Ka nga njerëzit që e adhurojnë seksin, ndaj vendndodhja nuk ka aq rëndësi për to. Në Reddit, përdoruesit kanë ndarë disa nga vendet më të keqija në të cilat kanë kryer seks.

  Seks 01

  Pyetja ishte: “Cili është vendi më i keq për të bërë seks?”.

  Postimi është bërë viral dhe ka grumbulluar shumë komente.

  Një person me shaka tha se vendi më i keq për të pasur marrëdhënie seksuale është poshtë kosheres së bletëve.

  Ndërkohë një tjetër pranoi se një rimorkio me vetëm pak metra larg prindërve, ishte përjetim i keq.

  Megjithatë, një përdorues i tretë i Reddit u kap pothuajse në flagrancë pasi po shijonte seksin me të dashurën e tij në vaskë.

  Ai shkroi: “Një herë unë dhe një e dashur bëmë seks në një vaskë të nxehtë. Ishte shumë mirë. Të nesërmen, babai i saj erdhi tek ne dhe tha se ai ishte në vaskë për disa minuta, por kishte një erë”.

  Por, harroni vaskat e nxehtë, disa njerëz zbuluan pse ta bëni atë në një pishinë nuk ishte një ide e mirë.

  Njëri pranoi se ishte “aq i lagësht, por kaq i thatë”, pasi një tjetër pretendoi se do të ishte mirë për paralojë, por jo për seks.

  Të tjerët bënin seks në vende më pak romantike, si pranë një koshi pas një restoranti të ushqimit të shpejtë.

  Ndërsa një tjetër përdorues i Reddit pranoi: “Unë dhe e dashura ime e parë humbëm virgjërinë në shtratin e gjyshes së saj. “Megjithatë ajo nuk ishte aty”.

  Një tjetër tha se vendi më i keq për të bërë seks ishte në tualetin e aeroplanit.

  spot_imgspot_img