0.4 C
Switzerland
More

  Specifikat që mund të kenë modelet e iPhone 15 Pro

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  Probleme në marrëdhënie

  Nëse keni dyshime për marrëdhënien tuaj, është e rëndësishme...

  Çfarë duhet të shmangni kur partneri ju bezdis?

  Nëse në të vërtetë dëshironi që ata të ndryshojnë...

  Çfarë këshillojnë njerëzit që janë në lidhje për më shumë se 20 vite?

  Gjithmonë bëni komplimente për trupin e partnerit tuaj. Kemi parë...

  Konfuziteti rreth gjetjeve për alkoolin

  Çeshtja e abstenuesit ka rëndësi Gjetjet e fundit mbi alkoolin...

  Pse i idealizojmë dashuritë e para?

  Jemi ato që besojmë. A është ky fati, apo...

  Teilen

  Spezifikationen des iPhone 15

  Apple pritet të lançojë linjën e iPhone 15 në shtator.

  Lajmet e reja për modelet iPhone 15 Pro janë shumë premtuese duke sjellë përmirësime dhe ndryshime të shumta.

  Jo vetëm që çipi A17 Bionic i Apple do të paralajmërojë gjeneratën e ardhshme të aftësive të smartfonëve, por pritet gjithashtu një kornizë titani ultra e hollë dhe porta USB-C më e shpejtë.

  Sipas analistëve, ekrani i modelit iPhone 15 Pro është i pajisur me skaje të lakuara me një shpejtësi të transferimit të të dhënave me tela. Mbetet emocionuese ajo që Apple do të na prezantojë më në fund, por thashethemet e reja na bëjnë më se të sigurt.

  spot_imgspot_img