-1.2 C
Switzerland
More

  2 përbërës për këmbë të bukura

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  Dashuria nuk mjafton

  Përtej dashurisë: zbulimi i vlerave të vërteta në marrëdhënie Në...

  Hiqni filtret dhe përdorni hile të thjeshta për të rritur shkëlqimin tuaj natyror

  Bukuria natyrore: si të shndërrosh vetë-besimin dhe elegancën autentike...

  A duhet ti jap fund kësaj marrëdhënie

  Vendimi për marrëdhënien është i juaji. Mos lejoni të...

  Fillerat dermal: trendi i ri në luftën kundër plakjes

  Fillerat dermal: sekreti i ri për anti-plakje dhe një...

  Elementi ndërtues ose shkatërrues i marrëdhënies

  Hapësira dhe ndërlidhja: Magjia e ndershëmërisë në lidhjet romantike Në...

  Teilen

  Vishni këpucë që marrin frymë, mbani këmbët të pastra

  Ndërsa dielli shkëlqen më shumë dhe vjen vera, djersa dhe aroma e këmbëve bëhen një çështje e zakonshme për shumë gra. Gjatë këtij sezoni, shumica e femrave kërkojnë t’i bëjnë këmbët e tyre të duken bukur duke shkuar për pedikyr.

  Kembet 02

  Është koha për të zbuluar një metodë të re për të arritur këmbë të bukura, të denja pa pedikyr të shtrenjtë.

  Ka një zgjidhje të lehtë dhe falas që mund ta kryeni lehtësisht në kushte shtëpiake.

  Dy deri katër gota qumësht dhe sodë buke

  Udhëzime:
  1. Ngrohni qumështin.
  2. Shtoni sodën e bukës në qumësht dhe përzieni.
  3. Zhytini këmbët në qumësht për 5 minuta.
  4. Shpëlajini mirë këmbët

  Do të mahniteni nga surezultati!

  spot_imgspot_img