10.4 C
Switzerland
More

  Seks pikant me pak turp

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  Edhe vajzat mund të bëhen superheroina

  Vajzat mund të jenë superheroina Çdo histori ka superheroinën e...

  Peshëngritja dhe përtëritja e lëkurës

  Ushtrimi ka përfitime mahnitëse për lëkurën, veçanërisht peshëngritja Ushtrimi njihet...

  Përqindja e duhur e ushqimit dhe ushtrimeve

  Dieta dhe ushtrimi si shtylla e transformimit trupor Çelësi për...

  Mënyra të shpejta për të larguar lodhjen e mëngjesit

  Sfidosni lodhjen e mëngjesit me 10 hapa të shpejtë Zgjohesh...

  Teilen

  Të gjithë ne kërkojmë më shumë energji në jetën tonë seksuale, por disa prej nesh ndjehen pak të turpshëm për t’u ndjekur

  Përveçse për të shijuar, seksualiteti është një pjesë thelbësore e jetës sonë. Por çfarë ndodh kur nuk marrim guximin të eksplorojmë dhe të testojmë fantazitë tona?

  Grua_turp_seks

  1. Si ta bëni pikante jetën tuaj seksuale edhe nëse jeni pak të turpshme

  2. Një ditë pushimi nga puna për të dy: si justifikim për të kaluar kohë bashkë.

  3. Këmbeni mesazhe flirtuese në mes të një mbledhjeje pune.

  4. Rregull i ri: thuajeni komplimentin që po mendoni për njëri-tjetrin.

  5. Një ëmbëlsirë, por me dy lugë për ju të dy.

  6. Takim në rrugë, pasi keni disa kohë që nuk jeni parë.

  7. Uluni në radhën e fundit të poltronave të kinemasë.

  8. Të fjeturit nudo gjatë të dielave paradite.

  Grua_turp_seks

  9. Lërini të thahen në banjë, gjoja si rastësisht, veshjet tuaja intime më seksi.

  10. Gjithmonë thuajini njëri-tjetrit “Natën e mirë”.

  spot_imgspot_img