16 C
Switzerland
More

  Pastrimi i fasadës

  spot_imgspot_img

  Ähnliche

  Është koha të mos shqetësohni për marrjen e proteinave?

  Dietologët hedhin poshtë të gjitha mitet të proteinave për...

  Punë për pleq

  Tetë punë ideale për pleqët A jeni mbi 60 vjeç...

  Të destinuar për ndarje?

  8 shenja që je në një marrëdhënie karmike! Mendojnë se...

  Njerëzit më jetëgjatë në botë i hanë këto 4 erëza

  Njerëzit më jetëgjatë në botë: Sekretet e zonave blu Pesë...

  Edhe vajzat mund të bëhen superheroina

  Vajzat mund të jenë superheroina Çdo histori ka superheroinën e...

  Teilen

  Rëndësia e pastrimit të fasadave për pronën tuaj

  Në mënyrë që prona juaj të shkëlqejë në gjendjen më të mirë të mundshme në afat të gjatë, pastrimi i fasadave luan një rol tepër të rëndësishëm. Algat, kërpudhat dhe mbi të gjitha myshk duhet të hiqen shpejt dhe në mënyrë efektive për të parandaluar dëmtimin serioz të fasadës tuaj – sepse asgjë nuk është më e keqe se çarjet dhe dëmtimet e tjera. Prandaj, ne rekomandojmë fuqimisht që të pastroni rregullisht fasadën tuaj në mënyrë profesionale. Vetëm kështu mund të jeni të sigurt se prona juaj do të duket gjithmonë e pastër dhe tërheqëse.

  Sa shpesh duhet të pastrohet fasada?

  Në industrinë e pastrimit, ekspertët rekomandojnë kryerjen e masave profesionale të pastrimit çdo tre deri në pesë vjet për të shmangur dëmtimin e fasadave. Duhet të merren parasysh kërkesat individuale, të cilat ndryshojnë nga ndërtesa në ndërtesë dhe nga materiali në material. Nëse informacioni për nëntokën mungon, kjo nuk është pengesë për ne.

  Fassadenreinigung_01

  Ne përdorim një shumëllojshmëri agjentësh dhe procesesh pastrimi për të ofruar pastrim të personalizuar për çdo sipërfaqe. Përveç kësaj, ne jemi të lumtur të shqyrtojmë gjendjen e ndërtesës suaj në terren në Zvicrën Qendrore dhe t’ju këshillojmë për masat e nevojshme. Besoni Dubacher Schnellservice kur bëhet fjalë për pastrimin e butë dhe efektiv të fasadës tuaj.

  Pastrim fasade nga Dubacher Schnellservice me 5 vite garanci

  Ne sigurojmë që fasada juaj të jetë gjithmonë në gjendjen më të mirë! Gama jonë e gjerë e shërbimeve përfshin pastrimin manual dhe pastrimin me presion të lartë me sistemin tonë të patentuar të grumbullimit të ujërave të zeza. Nëse dëshironi të jeni në anën e sigurt ose thjesht keni nevojë për një pastrim – shërbimi ynë i pastrimit të fasadave vjen me një garanci 5-vjeçare. Na besoni dhe mbështetuni në cilësinë dhe profesionalizmin!

  spot_imgspot_img