15.6 C
Switzerland
More
  spot_imgspot_img
  spot_img
  spot_img
  spot_img

  Lifestyle

  spot_imgspot_img

  Biznese

  Kuzhinat etnike më të mira në botë.

  Kur shijet e thjeshta nuk mjaftojnë: një odisé kulinare nëpër kuzhinat kulturore të botës Për ata që kërkojnë përtej ushqimit të zakonshëm, kuzhinat etnike ofrojnë një mrekulli shijesh për të festuar diversitetin kulturor. Kuzhina Italiane Pizza mund të jetë ushqimi më i dashur në botë, dhe qyteti...

  Punë për pleq

  Tetë punë ideale për pleqët A jeni mbi 60 vjeç dhe kërkoni thjesht një punë...

  Pllaka guri natyrore

  Këshilla për pllaka guri natyror Bukuria e pllakave prej guri natyror është e pakrahasueshme. Janë...

  Pastrimi me akull të thatë

  Pastrimi me akull të thatë – i shpejtë dhe efikas Falë përparësive të shumta, astrimi...

  Pllaka Graniti

  Pllaka Graniti – material me cilësi të lartë për stile dyshemeje Sot, pllakat e granitit...
  spot_imgspot_img

  Shëndeti

  spot_img

  Të fundit

  spot_imgspot_img

  Teknologji

  Instagram dhe Messenger: Një epokë e re e kontrollit të prindërve

  Meta ka zbuluar funksione të reja emocionuese për Messenger...

  Cili sistem është më i lehtë për t’u përdorur – Android apo iOS?

  Një raport nga zbuloi se përdoruesit e Android kanë...

  Sony do të vazhdojë të prodhojë telefona celularë

  Prodhuesi i çipeve Qualcomm ka njoftuar se Sony synon...

  Specifikat që mund të kenë modelet e iPhone 15 Pro

  Spezifikationen des iPhone 15 Apple pritet të lançojë linjën e...

  Tani mund të shkarkojmë video-Reels nga llogaritë publike në Instagram

  Instagram-i ka prezantuar një funksion të ri që i...

  Orët Samsung Galaxy tani me paralajmërim për rrahje të parregullta të zemrës

  Seritë Galaxy Watch 6 revolucionarizojnë monitorimin e shëndetit me...
  spot_img

  Neuste

  Jeta

  spot_img
  spot_img