TUNG

video

Pas një kohe të gjatë që kaloi duke shtyrë datën e lansimit, këngëtarja e re, Enca Haxhia, më në fund ka publikuar këngën e...

Futbollisti i njohur anglez, Joey Barton, së fundmi është përplasur në Twitter me ish-futbollistin e Liverpoolit, Yossi Benayoun, rreth luftës në Gaza. Barton e ka...

ARGËTIM

Shikoni se si do të funksionoj jeta juaj në dashuri dhe biznes, a do t’ju shërbejë shëndeti mirë, dhe si yjet e  vlerësojnë cilësinë...

SPORT

Atalanta-Verona, Cesena-Parma, Chievo-Juve, Genoa-Napoli, Milan-Lazio, Palermo-Sampdoria, Roma-Fiorentina, Sassuolo-Cagliari, Torino-Inter, Udinese-Napoli. Atalanta-Verona, Cesena-Parma, Chievo-Juve, Genoa-Napoli, Milan-Lazio, Palermo-Sampdoria, Roma-Fiorentina, Sassuolo-Cagliari, Torino-Inter, Udinese-Napoli. Është ky kalendari i javës...

Martketing

Reklamoni Biznesin tuaj në portalin tung – kërkoni Ofertë përmes E-Mailit: marketing@tung.ch

Video Interesante

video

Një person mbeti i plagosur rëndë në Kili pasi ashensori doli jashtë kontrollit, duke u ngjitur lart me një shpejtësi shumë të madhe. Pamjet e...